KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 9098459

nr 909 8459

Affisch

"Tuborg" 81x58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:58:31